O mnie

Me My name is Monika. I am an English teacher and I have been doing this job since around 2007. Teaching has become my passion, biggest hobby and the source of biggest satisfaction.
Zapraszam do czytania mojego bloga wszystkich. Zarówno tych, którzy już dobrze władają językiem angielskim jak również tych, którzy dopiero zaczynają swoją z nim przygodę.
Zachęcam do komentowania moich tekstów, a jeżeli macie jakieś pytania to śmiało piszcie.
Pozdrawiam
wyślij
Jeśli chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o bieżących wpisach wystarczy, że uzupełnisz formularz obok.


8 komentarzy :

 1. Szkoda,że wszystkie teksty nie są tłumaczone na polski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, a które konkretnie, bo nie wszystkie z założenia miały być tłumaczone w całości na angielski, ale jeśli jest taka potrzeba, to z góry dzięki za jej zasygnalizowanie, proszę tylko o szczegóły ;)

   Usuń
 2. Dziękuję za opisanie konstrukcji have something done

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie się ciągle myli does z do...w pytaniach! jestem wykończona tym i wciąż nie mogę tego załapać mimo ,że mówię płynnie po angielsku! dziwne no nie? sama jestem w szoku!

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie z kolei wielkim problemem jest gramatyka, która jest kulą u nogi.. Wiem, że poradzę sobie z rozmową, tekst zrozumiem, ale gramatyka to czarna magia, stąd zaczęłam przygotowywać się do kolokwium(szkoda, że tak późno wpadłam na ten pomysł, ale lepiej późno niż wcale! ;)) w oparciu o internet. Zaczęłam więcej rozumieć i te punkciki przy gramatyce mnie cieszą. Trafiłam przypadkiem przygotowując się z Past Perfect Simple i historia o Kubusiu Puchatku wraz z użyciem jak na razie bardzo mi pomogły! Dziękuję i będę odwiedzać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2012 - 2013. Inglisz Ticzer .pl by Monika Lach - All Rights Reserved
Designed by: Tilabs | Customized by: Fazle Rabbi | Powered by: Blogger