Teach and Learn English

O mnie

I'm Monika and I have been an English teacher since 2007. I am one of those lucky ones whose job is their passion. I try to use all possible ways to make students learn more effectively and with more fun!
Hope you'll find my passion useful too :)

IngliszTiczer


8 komentarzy:

 1. Szkoda,że wszystkie teksty nie są tłumaczone na polski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O, a które konkretnie, bo nie wszystkie z założenia miały być tłumaczone w całości na angielski, ale jeśli jest taka potrzeba, to z góry dzięki za jej zasygnalizowanie, proszę tylko o szczegóły ;)

   Usuń
 2. Dziękuję za opisanie konstrukcji have something done

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie się ciągle myli does z do...w pytaniach! jestem wykończona tym i wciąż nie mogę tego załapać mimo ,że mówię płynnie po angielsku! dziwne no nie? sama jestem w szoku!

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie z kolei wielkim problemem jest gramatyka, która jest kulą u nogi.. Wiem, że poradzę sobie z rozmową, tekst zrozumiem, ale gramatyka to czarna magia, stąd zaczęłam przygotowywać się do kolokwium(szkoda, że tak późno wpadłam na ten pomysł, ale lepiej późno niż wcale! ;)) w oparciu o internet. Zaczęłam więcej rozumieć i te punkciki przy gramatyce mnie cieszą. Trafiłam przypadkiem przygotowując się z Past Perfect Simple i historia o Kubusiu Puchatku wraz z użyciem jak na razie bardzo mi pomogły! Dziękuję i będę odwiedzać! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Categories

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Łączna liczba wyświetleń

Szukaj na tym blogu

Follow by Email

Copyright © IngliszTiczer.pl | Powered by Blogger

Design by ThemePacific | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com